
Підшипник маточини (передньої) Daewoo Nubira 03- (39x74x39), Blue Print ADG08246
819,37 ₴
- В наявності
- Код: ADG08246
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Daewoo Nubira 03- (39x74x39), Blue Print ADG08246. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG08246
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG08246 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — REZZO (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 107 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 122 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — LEGANZA (KLAV) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 181 л.с. | 2001–2002 |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–2004 |
| 2.2 16V 136 л.с. | 1999–2002 |
| DAEWOO — NUBIRA (KLAJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDX 126 л.с. | 2002–2003 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2003 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — REZZO (KLAU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 101 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG08246 |
| Кросс-номери | 01.97383, 201256, 220990, 2501-3902, 31691, 33-0597, 35235, 3902-SET-MS, 3902-SET-MSP, 409-20052K, 410070, 4108302, 44-10070, 55642, 70-000019, 774181, 89 93 1691, 90627, 94535253, 94535253, 94535253 S1, 94535253 S1, 94535259, 94535259, 94535259 S1 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Lacetti, Leganza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.870 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з гайкою хвостовика моста |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із захисним кільцем |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819,37 ₴







