
Фільтр повітряний SsangYong Korando 2.0 16V 10-, Blue Print ADG022151
379,87 ₴
- В наявності
- Код: ADG022151
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний SsangYong Korando 2.0 16V 10-, Blue Print ADG022151. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022151
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022151 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SSANGYONG — KORANDO (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 e-XDi 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 e-XDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 e-XDi 4WD 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 e-XDi 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SSANGYONG — KORANDO VAN (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 e-XDi 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 e-XDi 4WD 175 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022151 |
| Кросс-номери | 121-18023, 121-18023G, 1512-4330, 20-0S-S04, 20S04, 2311334100, 2311334101, 23140-34101, 26-2492, 36SS020, 71-01917-SX, 8A0452, A10263, A14001, A63596, AFAI182, E2008L, EAF941, FA-S04S, J1320408, LA-1966, LX 4433, LX 4433, PA3596, QFA1124, S132G08 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Korando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.24 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 218 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,87 ₴




