
Фільтр повітряний Lexus RX 270/RX 300 17-/RX 350 08-/Toyota Camry 3.5 11-/Mitsubishi L 200 2.4DI 15-, Blue Print ADT322119
494,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT322119
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus RX 270/RX 300 17-/RX 350 08-/Toyota Camry 3.5 11-/Mitsubishi L 200 2.4DI 15-, Blue Print ADT322119. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322119
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322119 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 277 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — NX (_Z1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 300 (AGZ10_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGZ15_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| LEXUS — RX (_L2_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 (AGL20_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 350 4WD (GGL25, GGL26) 294 л.с. | 2015–н.в. |
| 350 4WD (GGL25_, GGL26_) 300 л.с. | 2015–н.в. |
| 200t | 2015–н.в. |
| 200t AWD | 2015–н.в. |
| TOYOTA — AURION (_V5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV50) 272 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322119 |
| Кросс-номери | 1500651, 1512-4229, 1512-4300, 17801-31130, 17801-31130, 17801-31131, 17801-31131, 17801-31131-8E, 17801-31131-8E, 20-02-2006, 202006, 26-1586, 26-2770, 49756, 71-01913-SX, 8A0690, A10270, A141632, A1519, A2670, A3007, A70-0473, AP 143/9, B130177050 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Camry, NX, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.356 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,97 ₴




