
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Mitsubishi ASX 1.6-2.2 10-/ Peugeot 4008 1.6-1.8 12- (294x26), Blue Print ADA104309
1 835,78 ₴
- В наявності
- Код: ADA104309
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Citroen C4/ Mitsubishi ASX 1.6-2.2 10-/ Peugeot 4008 1.6-1.8 12- (294x26), Blue Print ADA104309. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA104309
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA104309 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — CIRRUS (JS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 VVT 156 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 174 л.с. | 2006–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| CHRYSLER — CIRRUS кабрио (JS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–2010 |
| 2.4 VVT 170 л.с. | 2007–2010 |
| CITROEN — AIRCROSS (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 115 AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| DODGE — AVENGER (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 175 л.с. | 2007–н.в. |
| DODGE — CALIBER (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 4WD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 152 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
| Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 188 л.с. | 2021–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 4WD 224 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi AWC 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA104309 |
| Кросс-номери | 05105514AA, 05105514AA, 05105514AA, 102619, 108436, 16 075 005 80, 16 075 005 80, 16 106 230 80, 16 106 230 80, 1686717680, 17881, 19-2273, 19-2273MAX, 19-2273SPORT, 209329, 24012601701-PCS-MS, 24012601701-PCS-MSP, 24012601701PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Eclipse Cross, ASX, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, 4008, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.320 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835,78 ₴






