
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Lancer 03-/Galant VI 96-04 (276x26), Blue Print ADC44390
1 572,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC44390
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Lancer 03-/Galant VI 96-04 (276x26), Blue Print ADC44390. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44390
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44390 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2A) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2A) 133 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 GDI (EA3A) 150 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 Type S 205 л.с. | 1999–2004 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT Mk VI универсал (EA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2W) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2W) 133 л.с. | 2000–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 150 л.с. | 1999–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 144 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 160 л.с. | 2000–2003 |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC44390 |
| Кросс-номери | 142.1247, 17134, 19-1330, 19-1330SPORT, 203052, 24012601311-PCS-MS, 24012601311-PCS-MSP, 24012601311-SET-MS, 24012601311-SET-MSP, 26MI033, 28441, 313052, 32-15 521 0023, 5010-1845, 5815203052, 5815313052, 60-05-527C, 6020-3032V-SX, 6043451, 60527C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Galant, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572,24 ₴





