
Диск гальмівний (передній) Opel Astra J 09- (300x26), Blue Print ADG043166
2 360,27 ₴
- В наявності
- Код: ADG043166
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Opel Astra J 09- (300x26), Blue Print ADG043166. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043166
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043166 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CRUZE (J300) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 D 131 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 TD 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDI 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Station Wagon (J308) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 TD 131 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 TD 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TD 163 л.с. | 2012–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Наклонная задняя часть (J305) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 D 131 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 TD 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 LPG 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — ORLANDO (J309) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 D 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — VOLT (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| EV 150 151 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043166 |
| Кросс-номери | 013502051, 013502051, 013502052, 013502052, 013503988, 013517846, 013517846, 013521004, 013521004, 05 69 070, 05 69 076, 05 69 082, 0569070, 095516916, 095516916, 13502051, 13502051, 13502052, 13502052, 13502052, 13503988, 13503988, 13517846, 13517846 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 115 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 115 |
| Вага (кг) | 8.52 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 71 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 360,27 ₴






