
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson 15-/i30 17-/Kia Ceed 18-/Sportage 16- (305x25), Blue Print ADG043221
1 990,31 ₴
- В наявності
- Код: ADG043221
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson 15-/i30 17-/Kia Ceed 18-/Sportage 16- (305x25)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043221 |
| Кросс-номери | 102656, 103596, 108575, 142.1974, 18561, 19-4682, 19-4682SPORT, 26HY067, 285.3531.20, 285.3531.52, 285.3531.53, 313458, 33 10 7301, 37-83 521 0042/PD, 5010-2680, 51712-C1000, 51712-C1000, 51712-D7000, 51712-D7000, 51712-J9100, 51712-J9100, 51712-N7050 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Soul, I30, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 47 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990,31 ₴





