
Диск гальмівний (передній) VW Passat 96-05 (280x22), Blue Print ADV184320
1 489,28 ₴
- В наявності
- Код: ADV184320
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) VW Passat 96-05 (280x22), Blue Print ADV184320. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV184320
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV184320 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 Di 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| AUDI — A4 (8E2, B6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2001 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2001 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 DUO 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| SEAT — EXEO (3R2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| SEAT — EXEO ST (3R5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — PASSAT (3B2) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV184320 |
| Кросс-номери | 107 684, 115 521 1017, 16877, 183 521 1017/PD, 18398, 19-0758, 19-0758MAX, 19-0758SPORT, 204762, 23-0468C, 24012201521-PCS-MS, 24012201521-PCS-MSP, 24012201521PR-PCS-MS, 24012201521PR-PCS-MSP, 24012201521PR-SET-MS, 24012201521PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6.6 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489,28 ₴





