Фільтр повітряний Isuzu D-Max 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADZ92232 |
| Кросс-номери | 121-09022, 1512-4375, 1667449680, 183982, 20-09-921, 20921, 2441424, 26-1395, 36IZ016, 8-98140-265-0, 8A0657, A10307, A-15250, A2652, A3006, A63820, A9618, AP 120/8, AR1652PM, B29022PR, BFA2591, BSG 41-135-003, C 24 049, CA11893, CP 0249 F |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Сумісність з моделлю | D-Max |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.35 кг |
| Ширина [мм] | 234 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Довжина [мм] | 252 |
| Висота [мм] | 69 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,20 ₴





