
Втулка стабілізатора (заднього) Kia Sorento 2.4-3.5 02-11 (d=25mm), Blue Print ADG080143
158,96 ₴
- В наявності
- Код: ADG080143
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Kia Sorento 2.4-3.5 02-11 (d=25mm), Blue Print ADG080143. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG080143
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG080143 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG080143 |
| Кросс-номери | 2306400, 41442, 55530-3E010, 91 94 1442, D300451, HO-SB-15230, J4270307, WG2039246, WG2254684 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.04 кг |
| Довжина [мм] | 38 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158,96 ₴




