
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 02-07, Blue Print ADM54277
903,80 ₴
- В наявності
- Код: ADM54277
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 02-07, Blue Print ADM54277. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM54277
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM54277 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 AWD 162 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM54277 |
| Кросс-номери | 025 240 4618/PD, 025 240 4618/W, 0970 02, 0970.02, 1050087, 116298, 1170200, 13046058212N-SET-MS, 13046058212N-SET-MSP, 151-2280, 19-0889, 2135014, 22-0476-0, 223245, 2404601, 27MZ002, 2970.02, 323240, 37381, 402B0136, 492.0, 492.0, 5000-1619 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.650 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 132 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Ширина [мм] | 60 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,80 ₴










