
Підшипник маточини (передньої) Chrysler Grand Voyager 00-, Blue Print ADA108201
3 290,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA108201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Chrysler Grand Voyager 00-, Blue Print ADA108201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108201 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER III (GS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 133 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 i AWD 178 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 TD 116 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 TDiC AWD 116 л.с. | 1995–2001 |
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER III VAN (GS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 116 л.с. | 1995–2001 |
| 3.3 158 л.с. | 1995–2001 |
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER IV (RG, RS) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 147 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 174 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 AWD 174 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 141 л.с. | 2000–2008 |
| 2.8 CRD 150 л.с. | 2004–2008 |
| CHRYSLER — VOYAGER III VAN (GS_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (GSHY52) 151 л.с. | 1995–2001 |
| 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52) 116 л.с. | 1995–2001 |
| 3.3 (GSHY52) 158 л.с. | 1995–2001 |
| 3.8 AWD (GSHC52) 166 л.с. | 1995–1997 |
| 3.8 AWD (GSHC52) 178 л.с. | 1997–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA108201 |
| Кросс-номери | 01.616, 04641517, 04641517 S1, 04641517AD, 04641517AD S1, 10-1511, 173005, 220538, 2501-6597, 26986, 29SKV130, 29SKV548, 33 10 2840, 33-0825, 4108544, 41-CH-9739, 43-28119-SX, 4641517, 4641517 S1, 4641517AD, 4641517AD S1, 654W0125, 6597-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.880 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 73 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 139 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 87 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290,08 ₴







