
Колодки гальмівні (задні) Honda Civic 1.0-2.0 16V 11-, Blue Print ADH242101
1 068,52 ₴
- В наявності
- Код: ADH242101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda Civic 1.0-2.0 16V 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH242101 |
| Кросс-номери | 025 224 2915, 05P2064, 1051256, 1131.0, 1131.0, 1171010, 182315, 22-1131-0, 222653, 2242901, 231-02-160, 27HO037, 321205, 35253, 402B1344, 43022-TBA-A02, 43022-TGH-A01, 43022-TGH-A11, 43022-TGN-G02, 51-04-415, 51415, 5502222653, 5SP2064, 704-06112 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.932 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 123 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 49 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068,52 ₴






