
Фільтр повітряний Fiat Punto 1.2 16V 99-13, Blue Print ADL142221
226,43 ₴
- В наявності
- Код: ADL142221
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat Punto 1.2 16V 99-13, Blue Print ADL142221. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADL142221
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADL142221 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — PUNTO (188) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) 80 л.с. | 1999–н.в. |
| LANCIA — Y (840A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V (840AD) 86 л.с. | 1997–2003 |
| 1.2 16V (840AG1A) 80 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADL142221 |
| Кросс-номери | 1 457 433 520, 100380, 1500041, 153071760173, 212 321 0011, 2133521, 26-0531, 3383/1-LF-PCS-MS, 36FT017, 46552777, 46552777, 70 10 0380, 71771767, 71771767, 8A0202, A0337, A140315, AP 092/2, BFA2189, C 3383/1, DP1110.10.0428, E147163, EAF3042.10, EAF399 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.16 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,43 ₴



