
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Outlander II 06-13/Peugeot 4007 07-13 (d=19.5mm), Blue Print ADC480105
152,10 ₴
- В наявності
- Код: ADC480105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Mitsubishi Outlander II 06-13/Peugeot 4007 07-13 (d=19.5mm), Blue Print ADC480105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC480105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC480105 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW5W) 170 л.с. | 2007–2012 |
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 140 л.с. | 2010–2012 |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC480105 |
| Кросс-номери | 035-00077, 11-14 715 0000, 1334A0586, 30263, 32997, 33370, 39181, 4156A028, 4236095, 5101945, 5172.58, 5172.58, 62 93 9181, 65-12809, 72-3040, 75-27310, 79-00694-SX, BU0343, D300432, F8-8267, J4275010, SKABB-2140586, SS10724K, WG2035442, WG2253818 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.06 кг |
| Довжина [мм] | 46 |
| Сторона встановлення | всередині |
| Товщина (мм) | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,10 ₴





