
Диск гальмівний (задній) Jeep Grand Cherokee 2.7CRD/3.1-4.7 99-05 (305x10) (з покриттям) (повний), Blue Print ADA104312
1 740,13 ₴
- В наявності
- Код: ADA104312
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Jeep Grand Cherokee 2.7CRD/3.1-4.7 99-05 (305x10) (з покриттям) (повний), Blue Print ADA104312. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA104312
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA104312 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 220 л.с. | 1999–2000 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 258 л.с. | 2001–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA104312 |
| Кросс-номери | 108501, 14 10 8501, 142.335, 17308, 19-2544, 19-2544SPORT, 209304, 23-1116C, 24011002991PR-PCS-MS, 24011002991PR-PCS-MSP, 26JE005, 319304, 52098666, 562148CH, 5815209304, 5815319304, 5950, 6020-9304K-SX, 6020-9304-SX, 6041784, 61-09-992, 61-09-992C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 75 мм |
| Діаметр маточини | 195 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 127 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 127 |
| Вага (кг) | 6.150 кг |
| Внутрішній діаметр | 195 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 75 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740,13 ₴





