
Фільтр повітряний Hyundai Accent III/ Kia Rio 1.5CRDI 05-, Blue Print ADG02264
328,63 ₴
- В наявності
- Код: ADG02264
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Accent III/ Kia Rio 1.5CRDI 05-, Blue Print ADG02264. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02264
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02264 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT III (MC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — ACCENT III седан (MC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2010 |
| KIA — RIO II (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02264 |
| Кросс-номери | 121-21072, 121-21072G, 1512-2645, 1667451680, 1718865, 183852, 20-0K-K16, 20K16, 26-1403, 2628-LF-PCS-MS, 28113-1G100, 28113-1G100, 28-12 321 0008, 30.363.00, 36HY058, 70135, 71-01481-SX, A10155, A10167, A1331, A140478, A2313, A63246, A9608, AP 122/6 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.3 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,63 ₴




