
Фільтр повітряний Dodge Avenger 2.7/3.5i 07-/Chrysler Voyager 2.4-3.8i 00-, Blue Print ADA102204
311,41 ₴
- В наявності
- Код: ADA102204
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Dodge Avenger 2.7/3.5i 07-/Chrysler Voyager 2.4-3.8i 00-, Blue Print ADA102204. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102204
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102204 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER IV (RG, RS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 147 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 174 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 AWD 174 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 141 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 120 л.с. | 2005–2008 |
| 2.8 CRD 150 л.с. | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102204 |
| Кросс-номери | 04809782AA, 04861480AA, 1 987 429 194, 121-02012, 1500512, 1512-4208, 20-09-974, 20974, 2133804, 24100-LF-PCS-MS, 26-0323, 36CH003, 44-12 321 0000, 4809782AA, 4861480AA, 71-01892-SX, 8A0057, A0199, A10040, A10290, A1154, A140488, A2090, A60790, AFAU339 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.340 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 237 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 214 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311,41 ₴




