
Фільтр повітряний Hyundai Matrix 1.5CRDI/1.6/1.8 01-10, Blue Print ADG02245
316,17 ₴
- В наявності
- Код: ADG02245
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Matrix 1.5CRDI/1.6/1.8 01-10, Blue Print ADG02245. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02245
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02245 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA LAVITA (FC) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CRDi 82 л.с. | 2001–2010 |
| 1.5 CRDi 102 л.с. | 2004–2010 |
| 1.5 CRDi VGT 110 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 103 л.с. | 2001–2010 |
| 1.8 122 л.с. | 2001–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02245 |
| Кросс-номери | 0396-4150, 1 457 433 584, 121-07094, 121-07094G, 1500199, 1512-2618, 152071760835, 1714760, 184318, 20-H0-005, 20H05, 2133826, 2421-LF-PCS-MS, 26-0943, 28113-17500, 36HY065, 71-01163-SX, 728713, 8A0217, A10034, A1176, A140936, A2130, A51-0401, A63181 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.148 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 241 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316,17 ₴




