
Колодки гальмівні (передні) Nissan Sunny II/III 1.4-1.6/2.0D 88-95, Blue Print ADN14299
688,88 ₴
- В наявності
- Код: ADN14299
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Sunny II/III 1.4-1.6/2.0D 88-95, Blue Print ADN14299. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN14299
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN14299 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — 100 NX (B13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 1990–1994 |
| 1.6 SR 102 л.с. | 1993–1994 |
| NISSAN — PULSAR III (N14) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 16V 102 л.с. | 1992–1995 |
| 1.6 i 16V 4WD 90 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR III Наклонная задняя часть (N14) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR V Наклонная задняя часть (N14) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 D 75 л.с. | 1990–1995 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN14299 |
| Кросс-номери | 025 216 5716/W, 16204, 19-1148, 2165701, 22-0246-0, 222236, 255.0, 255.0, 27NI032, 3057001, 363916060962, 36728, 375 002-SX, 402B0998, 41060-50Y91, 41060-50Y94, 41060-54Y94, 41060-62C90, 41060-63C90, 50-01-149, 50149, 5502222236, 572210CH, 6110129 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.182 кг |
| Довжина [мм] | 109 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 48 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,88 ₴








