
Колодки гальмівні (задні) Nissan Juke/Leaf/Cube 10-/Murano/Teana 08-14/X-Trail/Tiida/Pulsar 13-, Blue Print ADN142113
648,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN142113
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Nissan Juke/Leaf/Cube 10-/Murano/Teana 08-14/X-Trail/Tiida/Pulsar 13-, Blue Print ADN142113. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN142113
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN142113 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — EX (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 301 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 310 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — FX (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 280 л.с. | 2003–2008 |
| 35 Привод на все колеса 280 л.с. | 2003–2008 |
| 45 316 л.с. | 2003–2008 |
| 45 Привод на все колеса 316 л.с. | 2003–2008 |
| INFINITI — G кабрио (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 37 329 л.с. | 2010–н.в. |
| 37 333 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G купе (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 333 л.с. | 2008–2012 |
| 37 330 л.с. | 2007–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 X 310 л.с. | 2007–2008 |
| 37 320 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 330 л.с. | 2008–н.в. |
| 37x 320 л.с. | 2008–н.в. |
| INFINITI — M35 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 307 л.с. | 2008–2010 |
| 3.5 X 280 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 X 307 л.с. | 2008–2010 |
| NISSAN — 350 Z (Z33) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 301 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 280 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 313 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — 350 Z Roadster (Z33) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 313 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.5 301 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — ALTIMA (L31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 165 л.с. | 2001–2006 |
| NISSAN — ALTIMA (L33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — CUBE (Z12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — LEAF (ZE1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 150 л.с. | 2017–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA V (J32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 249 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — MURANO (Z51) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4x4 256 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — QUEST (V42) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 239 л.с. | 2003–н.в. |
| NISSAN — TEANA I (J31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2003–2008 |
| 2.3 173 л.с. | 2003–2008 |
| 3.5 231 л.с. | 2003–2008 |
| NISSAN — TIIDA Наклонная задняя часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 106 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 126 л.с. | 2007–2011 |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN142113 |
| Кросс-номери | 0 986 495 089, 025 238 7114/PD, 025 238 7114/W, 05P857, 0876 01, 0876.01, 1083-4401, 1170079, 13046058432N-SET-MS, 13046058432N-SET-MSP, 151-1381, 1617285680, 175210, 2135624, 22-0612-0, 222257, 222262, 2387101, 24035z, 27NI021, 2876.01, 322605 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Quest, Tiida, EX, FX, G, Murano, 350Z, Teana, Leaf, M35, M45, QX50, Q60, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.79 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 106 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Ширина [мм] | 38 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648,27 ₴






