
Фільтр паливний Ford Transit Custom V362/Transit V363 2.0 EcoBlue 15-, Blue Print ADBP230032
1 291,65 ₴
- В наявності
- Код: ADBP230032
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Ford Transit Custom V362/Transit V363 2.0 EcoBlue 15-, Blue Print ADBP230032. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP230032
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP230032 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 170 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP230032 |
| Кросс-номери | 122-04051, 1520262, 153071762609, 1689030580, 175593, 2005485, 9F0309, ADBP230032, BFF8270, C12148, CS862, DP1110.13.0340, E463KP D382, EFF354D, EFF5313.10, F 026 402 260, F326001, FA6793ECO, FE0804, FF42140, GK219176AA, LVFF823, N632, PAL2-6021 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Висота | 204 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291,65 ₴




