
Підшипник маточини (передньої) Nissan Almera Tino 00-/Primera 2 02-/X-Trail 01-07 (43x76x43), Blue Print ADN18245
1 231,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN18245
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Nissan Almera Tino 00-/Primera 2 02-/X-Trail 01-07 (43x76x43), Blue Print ADN18245. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN18245
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN18245 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA TINO (V10) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 114 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 115 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — CEFIRO I седан (J31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Visia 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN18245 |
| Кросс-номери | 01.97484, 10-1120, 141-03-052, 1410-5301, 1681936980, 172635, 19-7707, 201105, 221091, 22135z, 2501-3981, 26549, 29SKV135, 33 10 5215, 33-0610, 3981-SET-MS, 3981-SET-MSP, 40210-2Y000, 40210-2Y000 S1, 40210-3Z000, 40210-3Z000 S1, 40210-4N200 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cefiro, Primera, Almera, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.96 кг |
| Ширина [мм] | 43 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із захисним кільцем |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з гайкою хвостовика моста |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231,43 ₴







