
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307 1.8 16V/2.0 16V 04-, Blue Print ADP152227
369,11 ₴
- В наявності
- Код: ADP152227
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307 1.8 16V/2.0 16V 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADP152227 |
| Кросс-номери | 100357, 1444.FK, 1444.PX, 1444.VX, 1444.VX, 1500332, 1512-4087, 16 111 577 80, 16 111 577 80, 1716070, 25118/1-LF-PCS-MS, 26-0954, 50014115, 71-01374-SX, 722 274, 8A0324, AP 058/4, BFA2231, C 25 118/1, DP1110.10.0378, EAF3180.10, EAF629, FA284z, LA-1363 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 64 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369,11 ₴




