
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Lacetti/Nubira 1.4-2.0 03-13, Blue Print ADG042152
1 018,95 ₴
- В наявності
- Код: ADG042152
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Chevrolet Lacetti/Nubira 1.4-2.0 03-13, Blue Print ADG042152. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG042152
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG042152 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG042152 |
| Кросс-номери | 1051050, 1059 000B-SX, 1059 000-SX, 116330, 13046056632N-SET-MS, 13046056632N-SET-MSP, 13046141782N-SET-MS, 13046141782N-SET-MSP, 151-2622, 19-3028, 22-0846-0, 225017, 231-02-106, 2523201, 27CV031, 33 10 6337, 37991, 402B0798, 5000-4295, 51-0W-W07 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.751 кг |
| Довжина [мм] | 104 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 39 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018,95 ₴





