
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero III/IV/Sport 00-, Blue Print ADC42238
467,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC42238
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Pajero III/IV/Sport 00-, Blue Print ADC42238. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42238
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42238 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO CLASSIC (V2_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 115 л.с. | 2002–н.в. |
| MITSUBISHI — MONTERO III (V7_W, V6_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 Di-D 165 л.с. | 2000–2001 |
| 3.2 Di-D 160 л.с. | 2000–2006 |
| 3.5 203 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO III Вездеход открытый (V6_W, V7_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 (V73W) 170 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 165 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 160 л.с. | 2001–2006 |
| 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) 203 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 189 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 4WD 192 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO II (V3_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DiD 4WD 165 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42238 |
| Кросс-номери | 0396-2405, 1 457 433 339, 121-12022, 1512-2709, 153071762540, 1667446580, 1714273, 184415, 20-05-524, 20524, 2133568, 26-1007, 32-12 321 0009, 36MI003, 3766-LF-PCS-MS, 71-01082-SX, 8A0178, A1285, A140408, A2254, A3017, A3017, A37-0150, A63119, AFAI097 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.57 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 361 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 237 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467,11 ₴




