
Фільтр повітряний Nissan Qashqai/X-Trail 1.6 dCi 13- /Renault Kadjar 1.2/1.6 TCe 15-, Blue Print ADN12287
407,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12287
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Qashqai/X-Trail 1.6 dCi 13- /Renault Kadjar 1.2/1.6 TCe 15-, Blue Print ADN12287. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12287
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12287 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (J11E) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 131 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BLUE DCI 185 (HCAK) 185 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 BLUE DCI 185 4WD (HCAK) 185 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.0 BLUE dCi 190 4WD (HCAN) 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 dCi 175 (HCAK) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi 175 4WD 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TCe 145 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12287 |
| Кросс-номери | 05852, 109122, 121-13110, 1500579, 1512-4128, 153071762383, 1638024280, 165464BA1A, 16546-4BA1A, 16546-4BA1B, 16546-4BC1A, 16546-4BC1B, 16546-4BC2A, 165464BD0C, 16546-4BD0C, 18286, 18286, 20-01-149, 20149, 2133706, 25040-LF-PCS-MS, 26-1311, 30.C62.00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.22 кг |
| Висота [мм] | 30 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407,78 ₴




