
Фільтр паливний Land Rover Freelander 2.0 TD4 00-06, Blue Print ADJ132322
609,60 ₴
- В наявності
- Код: ADJ132322
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Land Rover Freelander 2.0 TD4 00-06, Blue Print ADJ132322. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADJ132322
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADJ132322 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Td4 4x4 112 л.с. | 2000–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADJ132322 |
| Кросс-номери | 109114, 122-14073, 21-00632-SX, 26-1093, 30-0L-L14, 30L14, 522-KF-PCS-MS, 9F0256, BFF8118, CFF100599, DP1110.13.0265, EFF210, EFF5232.20, FC1290, FC-L14S, FE2334, FE2432, GS1214, KL 232, KL 232, PP 969/2, VFF559, WF8411, WG1214954, WG2220415, WG2228214 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 8 |
| Вага (кг) | 0.25 кг |
| Висота [мм] | 55 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Ширина [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609,60 ₴





