
Фільтр повітряний Lexus RX 3.0/3.5 03-08/ Toyota Camry 2.0-3.0 01-06, Blue Print ADT32279
312,05 ₴
- В наявності
- Код: ADT32279
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus RX 3.0/3.5 03-08/ Toyota Camry 2.0-3.0 01-06, Blue Print ADT32279. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32279
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32279 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 204 л.с. | 2003–2008 |
| 350 AWD 276 л.с. | 2006–2008 |
| TOYOTA — CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVTI 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 VVT-i 152 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 V6 186 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — CAMRY SOLARA кабрио (MCV3_, ACV3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.3 224 л.с. | 2004–2008 |
| TOYOTA — CAMRY SOLARA купе (MCV3_, ACV3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| 3.3 224 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — HIGHLANDER (_MCU2_, _ACU2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 156 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 4WD 223 л.с. | 2000–2007 |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU40_) 189 л.с. | 2008–2014 |
| 3.5 4WD 273 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32279 |
| Кросс-номери | 1 987 429 187, 121-17130, 1512-3105, 1667449980, 1713815, 17801-01H10, 17801-01H10, 17801-0H010, 17801-0H020, 17801-20040, 17801-20040, 17801-20040-8E, 17801-20040-8E, 20-02-252, 20252, 26-1332, 32003-LF-PCS-MS, 36LX005, 50014655, 585561, 71-01068-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RX, Solara, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Висота [мм] | 39 |
| Довжина [мм] | 318 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,05 ₴




