
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Outlander 03-/ Citroen C-Crosser 07- (294x24), Blue Print ADC44392
1 926,33 ₴
- В наявності
- Код: ADC44392
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Outlander 03-/ Citroen C-Crosser 07- (294x24), Blue Print ADC44392. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44392
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44392 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-CROSSER (EP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C-CROSSER ENTERPRISE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 16V 170 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CW5W) 170 л.с. | 2006–2012 |
| (CW5W) 170 л.с. | 2007–2012 |
| (CW6W) 220 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 147 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 156 л.с. | 2007–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 140 л.с. | 2010–2012 |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Hybrid 4WD 200 л.с. | 2017–2021 |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4007 (GP_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4x4 147 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 156 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 16V 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC44392 |
| Кросс-номери | 16 063 757 80, 16 063 757 80, 17433, 19-1057, 19-1057MAX, 19-1057SPORT, 203043, 23-0939C, 24012402151-PCS-MS, 24012402151-PCS-MSP, 24012402151PR-PCS-MS, 24012402151PR-PCS-MSP, 24012402151-SET-MS, 24012402151-SET-MSP, 26MI035, 28440, 313043 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, 4007, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 6.960 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926,33 ₴





