
Диск гальмівний (передній) Hyundai Accent III 05-10/Kia Rio II 05- (256x22) (з покриттям), Blue Print ADG043120
1 295,41 ₴
- В наявності
- Код: ADG043120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai Accent III 05-10/Kia Rio II 05- (256x22) (з покриттям), Blue Print ADG043120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043120 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT III (MC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — ACCENT III седан (MC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — i20 (PB, PBT) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CRDi 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2009–н.в. |
| KIA — RIO II (JB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 112 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043120 |
| Кросс-номери | 17724, 19-2376, 19-2376MAX, 19-2376SPORT, 203523, 23-0930C, 24012202601-PCS-MS, 24012202601-PCS-MSP, 24012202601-SET-MS, 24012202601-SET-MSP, 25742z, 26KI028, 31318, 37-15 521 0031, 37-15 521 0031/PD, 45711C, 5010-1603, 51712-1G000, 51712-1G000 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 5.54 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 47 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295,41 ₴




