
Фільтр паливний Fiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 2.0JTD/HDi 96-06, Blue Print ADK82325
261,76 ₴
- В наявності
- Код: ADK82325
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Fiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 2.0JTD/HDi 96-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82325 |
| Кросс-номери | 122-16055, 1520049, 152071760861, 1532-1052, 15412-67G00, 15412-86CT0, 1906.50, 1906.50, 1906.51, 1906.51, 1906.A1, 1906.A1, 1906.C5, 1906.C5, 21-00087-SX, 2136697, 214 323 0002, 26-0009, 30-ECO011, 32097, 3ECO011, 50013434, 71771387, 71987, 720 948 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, Jumpy, Xsara, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Xantia, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.180 кг |
| Висота [мм] | 75 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 83 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,76 ₴






