
Диск гальмівний (передній) Hyundai ix20 10-/i30 07-12/Kia Cee'd 06-12 (280x26)(з покриттям)(вент.), Blue Print ADG043130
1 861,75 ₴
- В наявності
- Код: ADG043130
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai ix20 10-/i30 07-12/Kia Cee'd 06-12 (280x26)(з покриттям)(вент.), Blue Print ADG043130. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043130
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043130 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| HYUNDAI — ix20 (JC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 78 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDI 128 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — CEE'D SW (ED) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (ED) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043130 |
| Кросс-номери | 1031040, 142.1636, 18151, 203526, 23-0927C, 25058z, 25215C, 26HY042, 28-15 521 0022, 28-15 521 0022/PD, 31470, 5010-1300, 5010-1619, 51712-1H000, 51712-1H000, 51712-1H100, 51712-1H100, 51712-2K100, 51712-2K100, 562625CH, 5815203526, 60-0H-012C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Pro Ceed, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.42 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 47 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,75 ₴





