
Диск гальмівний (передній) Range Rover Evoque 11-/Ford Galaxy/S-MAX 06-15 (300x28), Blue Print ADF124305
2 370,38 ₴
- В наявності
- Код: ADF124305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Range Rover Evoque 11-/Ford Galaxy/S-MAX 06-15 (300x28), Blue Print ADF124305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF124305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF124305 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S80 II (AS) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D DRIVe 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Drive- E 243 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 T5 220 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T 200 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 T 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T 254 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 T 249 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.5 T FlexFuel 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 T FlexFuel 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 238 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 243 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.4 V8 AWD 316 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–2014 |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (37) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe / D2 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T4F 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 145 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FlexiFuel 146 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 GDI | 2013–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 T 200 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 T 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 T FlexiFuel 200 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 T FlexiFuel 231 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 243 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 AWD 238 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 AWD 243 л.с. | 2011–н.в. |
| D2 | 2015–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–2015 |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 163 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T4 | 2015–н.в. |
| T4 180 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| T6 AWD 286 л.с. | 2007–н.в. |
| T6 AWD 305 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF124305 |
| Кросс-номери | 1 379 965, 1 384 689, 1 405 510, 1 420 600, 1 420 601, 1 469 084, 1 469 085, 1 500 158, 1 517 696, 1 877 785, 17752, 19-1332, 19-1332MAX, 19-1332SPORT, 202573, 22.35.100, 23-0896C, 23-1834C, 24012801541-PCS-MS, 24012801541-PCS-MSP, 24012801541PR-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 52 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, S80, Range Rover Evoque |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 9.01 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 64 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 52 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370,38 ₴






