
Підшипник маточини (задньої) Toyota RAV 4 06-12 (ABS), Blue Print ADT38395
3 685,62 ₴
- В наявності
- Код: ADT38395
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Toyota RAV 4 06-12 (ABS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT38395 |
| Кросс-номери | 01.97846, 10-1546, 1681962380, 172773, 19-8174, 201486, 221453, 2501-7466, 26429, 29SKV044, 33 10 5608, 33-0913, 4103973, 42410-0R010, 42410-42040, 42410-42040, 43-29051-SX, 46516, 5500292, 619-8174, 654W0568, 72987, 7466-SET-MS, 7466-SET-MSP, 750554 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | NX, RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.296 кг |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Конструкція підшипника | радіально-упірний кульковий підбивник |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 152 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 685,62 ₴








