
Втулка стабілізатора (переднього) Toyota Rav 4 00-05 (d=22mm), Blue Print ADBP800061
127,68 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800061
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Toyota Rav 4 00-05 (d=22mm), Blue Print ADBP800061. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP800061
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP800061 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVTi 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 D-4D 4WD 116 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 VVTi 4WD 150 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800061 |
| Кросс-номери | 171520, 33 10 5977, 48815-42050, 507-17056, 72153, 89-98117-SX, J4262037, T400A86, WG2245216, 171520 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 41 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.043 кг |
| Довжина [мм] | 41 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 42 |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127,68 ₴




