
Фільтр паливний Renault Clio/Modus 1.5dci 04-, Blue Print ADR162308
1 430,98 ₴
- В наявності
- Код: ADR162308
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Clio/Modus 1.5dci 04-, Blue Print ADR162308. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR162308
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR162308 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO Grandtour (KR0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0F) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0G) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0H) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR1C, KR1N) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — CLIO III (BR0/1, CR0/1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (BR0H, CR0H) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BR17, CR17) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 103 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2007–2012 |
| RENAULT — CLIO III фургон (SB_, SR_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–2007 |
| RENAULT — MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 82 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 65 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 86 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (JP02) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 88 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162308 |
| Кросс-номери | 101446, 122-29051, 1520151, 2136799, 26-2164, 30-0R-R04, 30R04, 50014282, 77 01 061 578, 77 01 062 072, 77 01 479 151, 939/11X-KF-PCS-MS, 9F0184, BFF8196, BSG 75-130-017, DF 3587, DP1110.13.0300, EFF191, EFF5073.20, FC-R04S, FE039z, FK-11, KL 832D |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 182 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 182 |
| Довжина [мм] | 135 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | з водним сепаратором |
| Ширина [мм] | 115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430,98 ₴









