
Диск гальмівний (передній) Renault Master/Opel Movano 2.3CDTI 10- (302x28), Blue Print ADR164312
2 492,02 ₴
- В наявності
- Код: ADR164312
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Master/Opel Movano 2.3CDTI 10- (302x28), Blue Print ADR164312. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR164312
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR164312 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 146 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — NV400 автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 146 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV0 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, HV0G, UV0A, UV0B, UV0G) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H, HV0J...) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III Фургон (FV) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0B, FV0C, FV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (FV0E, FV0F, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y) 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD (FV0L) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (FV04) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0C, FV0D) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV0J) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR164312 |
| Кросс-номери | 093197403, 093197403, 142.1578, 18164, 19-2009, 19-2009MAX, 19-2009SPORT, 20206-00Q0G, 208 235, 23-1286C, 24012802521-PCS-MS, 24012802521-PCS-MSP, 24012802521PR-PCS-MS, 24012802521PR-PCS-MSP, 24012802521PR-SET-MS, 24012802521PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 70 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 9.6 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 302 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 70 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 492,02 ₴





