
Фільтр повітряний Toyota Corolla 1.6 87-95, Blue Print ADT32226
241,40 ₴
- В наявності
- Код: ADT32226
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Corolla 1.6 87-95, Blue Print ADT32226. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32226
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32226 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — CARINA II (_T17_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT171) 90 л.с. | 1987–1989 |
| 1.6 (AT171) 98 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 (AT171) 102 л.с. | 1987–1992 |
| TOYOTA — CARINA II Station Wagon (_T17_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT171) 90 л.с. | 1987–1989 |
| 1.6 (AT171) 98 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 (AT171) 102 л.с. | 1987–1992 |
| TOYOTA — CARINA II седан (_T17_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT171) 90 л.с. | 1987–1990 |
| 1.6 (AT171) 98 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 (AT171) 102 л.с. | 1987–1992 |
| TOYOTA — COROLLA (_E9_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AE92) 90 л.с. | 1987–1989 |
| 1.6 i 105 л.с. | 1989–1993 |
| 1.6 i 4WD 105 л.с. | 1987–1990 |
| TOYOTA — COROLLA Compact (_E9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AE92) 90 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 i (AE92) 105 л.с. | 1989–1992 |
| TOYOTA — COROLLA Liftback (_E9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AE92) 90 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 (AE92) 105 л.с. | 1989–1992 |
| TOYOTA — COROLLA Station Wagon (_E9_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AE92) 95 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 (AE92) 90 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 XLI 4WD (AE95) 105 л.с. | 1988–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32226 |
| Кросс-номери | 1 987 429 133, 17801-15060, 20-02-240, 20240, 36TO056, A140118, A163J, A60127, AK 341, AR127J, C 2619, CTY12163, DAF733, E553L, EL3710, FA1984, FA-219, FA-240S, HP 5003, J1322037, J1322037, LA-171, LX 733, LX 733, PA127, QFA0774, SB 057, T132A40, TA-173 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.216 кг |
| Висота [мм] | 39 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241,40 ₴




