
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi L300/L400/Hyundai H-1/H200 1.6-3.0 90-13 (254x24.6), Blue Print ADG04361
1 226,95 ₴
- В наявності
- Код: ADG04361
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi L300/L400/Hyundai H-1/H200 1.6-3.0 90-13 (254x24.6)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG04361 |
| Кросс-номери | 108502, 16670, 19-2757, 19-2757SPORT, 203029, 203405, 23-0596, 23-1748, 24012402201-PCS-MS, 24012402201-PCS-MSP, 24012402201-SET-MS, 24012402201-SET-MSP, 25064z, 26MI036, 37-15 521 0024, 5010-1404, 562800CH, 58129-4A000, 58129-4A100, 5815203029 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 41 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L 300, L400, H 1, H-1 / Starex, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 4.920 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 87 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 254 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226,95 ₴





