
Фільтр паливний Honda Accord 1.6-2.316V/3.0 24V 97-03, Blue Print ADH22332
472,37 ₴
- В наявності
- Код: ADH22332
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Honda Accord 1.6-2.316V/3.0 24V 97-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22332 |
| Кросс-номери | 122-06034, 16900-S84-G01, 21-00699-SX, 26-1135, 30-04-423, 30423, 37HO004, 611/6-KF-PCS-MS, 9F0351, A26-0157, CHN13020, DFFL510, DP1110.13.0297, E109, EFF5251.20, ELE6128, FC1185, FC-423S, FS7003, H133A38, H230WK, HF-8951, HF-8951, J1334025, KF-5182 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 54 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.140 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з кронштейном |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,37 ₴








