
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.0JTDM 11-, Blue Print ADL142225
342,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADL142225
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat Freemont 2.0JTDM 11-, Blue Print ADL142225. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADL142225
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADL142225 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FREEMONT (JF_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 JTD 140 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADL142225 |
| Кросс-номери | 121-08010, 1500622, 1512-4184, 1682949080, 20-09-924, 20924, 36FT000, 49647, 8A0411, A10324, A1563, A2487, AP 093/4, AR04.127, AR23094PMJ, C 23 094, CA11496, DP1110.10.0436, EAF3730.10, EAF863, ELP9533, FA0593, FA544z, FA-924S, K68091843AA, LVFA1645 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 232 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342,77 ₴





