
Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara/Pick Up 2.4i/2.5 TD 98-, Blue Print ADN142121
1 276,44 ₴
- В наявності
- Код: ADN142121
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Nissan Navara/Pick Up 2.4i/2.5 TD 98-, Blue Print ADN142121. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN142121
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN142121 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — BIG M (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4x4 133 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN142121 |
| Кросс-номери | 025 239 7017/W, 0748 02, 0748.02, 1050900, 13046056322N-SET-MS, 13046056322N-SET-MSP, 151-2310, 170665, 19-1408, 22-0611-0, 222260, 23970.170.1, 2397001, 2748.02, 27NI028, 322608, 33 10 6318, 363916060979, 37541, 402B0737, 41060-7Z025, 41060-7Z026 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | NP300, Pick Up, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.840 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 164 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 57 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276,44 ₴









