
Фільтр повітряний Suzuki Alto 1.1 04-08/Wagon R 1.0/1.2 98-00, Blue Print ADK82222
232,53 ₴
- В наявності
- Код: ADK82222
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Alto 1.1 04-08/Wagon R 1.0/1.2 98-00, Blue Print ADK82222. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82222
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82222 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ALTO IV (FF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 63 л.с. | 2002–2008 |
| SUZUKI — WAGON R+ (EM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (MA61) 65 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 69 л.с. | 1998–2000 |
| 1.2 4WD 69 л.с. | 1998–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82222 |
| Кросс-номери | 121-16096, 13780-75F00, 13780-75FU0, 18120, 18120, 20-08-889, 20889, 23012-LF-PCS-MS, 26-2469, 36SZ023, 8A0356, A1389, A140060, A63303, A961, A961J, AP 190/1, BFA2283, C 23 012, CA9488, CSZ12961, DAF1588, E147284, E848L, EAF3557.10, ELP9119 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, ALTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.193 кг |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 139 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,53 ₴




