
Фільтр паливний VW Crafter 2.0TDI 11-, Blue Print ADV182353
807,84 ₴
- В наявності
- Код: ADV182353
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Crafter 2.0TDI 11-, Blue Print ADV182353. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182353
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182353 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182353 |
| Кросс-номери | 102682, 116 064, 122-50020, 1520209, 1530-2852, 21-00848-SX, 26-1155, 2E0 127 401, 2H0 127 401, 30 10 2682, 30VW01, 30-VW-VW01, 9024-KF-PCS-MS, 97700, 9F0282, AFFT197, BFF8188, D21486, DF 3590, DP1110.13.0144, EFF296D, EFF5274.20, F321201, FC-VW01S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 221 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.427 кг |
| Довжина [мм] | 221 |
| Виготовлення фільтра | з водним сепаратором |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807,84 ₴






