
Сайлентблок балки (задньої) Renault Kangoo 96-, UCEL 10702A
224,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10702A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) Renault Kangoo 96-, UCEL 10702A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
10702A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
10702A (UCEL)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 58 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KC07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (KC08, KC09) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dTi (KC0U) 80 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.9 RXED 65 л.с. | 1999–2001 |
| D 55 1.9 (KC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| (FC01, FC0A, FC0F) 58 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.2 (FC1A) 60 л.с. | 1998–2001 |
| 1.2 16V (FC05) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC08, FC09) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1E) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1G) 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1R) 57 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 D (FC0J) 65 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi (FC0V) 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dTi (FC0U) 80 л.с. | 2000–н.в. |
| D 55 1.9 (FC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UCEL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 10702A |
| Кросс-номери | 36589, 7700809790, 7700809945, 36589 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 280 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 48 |
| Висота [мм] | 35 |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,37 ₴



