Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Диск гальмівний (передній) Hyundai Elantra/I30/Kia Ceed 12- (280x23)
- Виробник -
- Артикул - 37-15 521 0039/PD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | PD |
| Кросс-номери | Meyle 37155210039PD |
| Висота | 44.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 23 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100,57 ₴







