Радіатор масляний Ford Transit 2.2TDCI 06- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31239 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 57 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 122 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 952,97 ₴






