Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.6 16V/1.9D/dTi/dCi 99-
- Виробник - NRF
- Артикул - 58148
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 58148 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 148,69 ₴








