
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/ззовні/плаваючий) BMW 3 (E36/E46) 90-, MEYLE 316 010 0004
676,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 316 010 0004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/ззовні/плаваючий) BMW 3 (E36/E46) 90-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 316 010 0004 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3-Series |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676,17 ₴





